Mutfaktaki Sıcak Dostunuz

Hasan Kara Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

×
© 2019 Hasan Kara Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Tüm Hakları Saklıdır.
İnviva Medya

Hakkımızda

Hasan Kara Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

HASAN KARA, Konya’da 1997 yılında Zafer Sanayisi Sitesi’nde bir aile şirketi olarak kurulmuş ve firmamız aynı yıl içersinde ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI alanında imalata başlamıştır. 

1997 yılından buyana sektöründe uzmanlığını kalitesiyle harmanlayan firmamız 2000 metrekare kapalı alanda endüstriyel mutfak ekipmanları teknolojinin en son ürünü makine parkuru ve konusunda uzman personeli ile imalata devam etmektedir.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ:
Firmamız tarafından ince yarık, geniş yarık, süper modeller ve fırın brülörü olmak üzere 4 versiyonda brülör imalatı, 15 farklı modelde ocak üstü ızgara çeşitleri, 6 farklı modelde hamburger ızgarası, özel üretim olan lav taşı dökümü, kömür döner ızgarası ve özel üretim olan beton kurutma sistemi imalatı yapılmaktadır.

TOPTAN SATIŞ GRUBU
HASAN KARA Endüstriyel Mutfak Ekipmanları olarak firmamız tarafından toptan satış grubunda ise; kulplar, plastik ve metal ayak grubu, ithal ve yerli kuzine muslukları, Fittings Grubu kilit grubu ile diğer yedek parça ürünleri müşterilerimizin memnuniyetine sunulmuştur.

Mutfaktaki Sıcak Dostunuz...